Přetvořte si mobil podle sebe!

Motivy na mobil

Motivy na mobil jsou příjemným doplněním většinou nudného vzhledu základního motivu telefonu. Pokud chcete, aby byl Váš mobil něčím zajímavý, tak byste si měli nějaké takový motiv pořídit. Pokud takový motiv nainstalujete, tak se na Vašem telefonu většinou kompletně změní celý vzhled. Změní se tapeta, změní se položky v menu a změní se většinou dokonce i vyzvánění telefonu a zvuk smsek.

V dnešní době už nění žádný problém si tyto nějaké motivy pořídit. Hodně témat najdete na internetu, kde jsou přehledně uspořádané podle kategorií. Můžeme najít třeba abstraktní, přírodní, či fantasy motivy nebo motivy s auty, zvířaty, různými symboly a mnoho dalších. Ale pozor. Různé motivy jsou konfigurovány pro různé telefony.

Například pokud stáhnete motiv pro Nokiu, tak třeba na Sony Ericssonu tento motiv nerozjedete. Ale většinou jsou tyto informace, které Vám řeknou na jaký typ mobilu jsou témata stavěná, uvedeny na stránkách, kde se tyto motivy vyskytují.

Na novějších mobilech, například s dotykovým displejem a vlasntím operačním systémem, můžete stahovat motivy přímo z mobilu a hned se tak podívat, jak to bude celkově vypadat.

Komentáře jsou uzavřeny.

Podívejte se na nové DOTOVANÉ TELEFONY O2 !!