Přetvořte si mobil podle sebe!

Tapety do mobilu na internetu

Tapety do mobilu se dají stáhnout v podstate kdekoliv na internetu, jelikož v dnešní dobe to již opravdu není žádný problém. Stací mít jen pripojení k internetu, mobil, do kterého chcete obrázek nahrát a kabel nebo bluetooth, pomocí kterého tento obrázek do mobilu dostanete. Jak takové obrázky do mobilu na internetu vyhledat je další velmi jednoduchou věcí. Máte v podstatě dva způsoby.

Tím prvním je, že normálně napíšete napíšete do vyhledávače „obrázky, či tapety do mobilu“ a vyhledá se Vám obrovské množství stránek, kde tyto tapety najdete. Vetšinou jsou roztříděné do mnoha kategorií, jako příroda, zvířata, 3D tapety, auta a další. Pak jen stačí na obrázek kliknout, uložit do počítace a přetáhnout na mobil. Další možnost je trošku složitejší, ale zase máte na výber z vetšího množství obrázku. Mužete si stáhnout v podstatě jakýkoliv obrázek, třeba i s nějakým velkým rozlišením, avšak tento obrázek budete zabírat podstatně více místa, než obrázek konstruovaný jako tapeta.

Takže pokud nemáte v mobilu dostatek místa na takové velké obrázky, tak jednoduše otevřete nějaký program na prohlížení a úpravu obrázku a prostě mu zmeníte velikost, takže logicky ztratí váze objemu dat, které nese a zmenší se.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Tapety & obrázky, Zábava na mobil a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.

Podívejte se na nové DOTOVANÉ TELEFONY O2 !!