Přetvořte si mobil podle sebe!

Zvuky na mobil zdarma

Zvuky na mobil jasou dalším vylepšením, kterým můžete přispět svému mobilu k exkluzivitě a individualitě. Na dřívější, staré mobily byly pouze takzvané monofónní melodie, či zvuky. Jedná se v podstatě o druh hudby pouze s jedním hlasem a tedy bez harmonie.

Avšak tyto doby jsou již dávno pryč a po monnofónních melodiích jste si mohli pořídit melodie polyfónní. Tady se jedná o druh hudby, kdy ji vytváří dva, tři, či více samostatných melodií. Tyto dva druhy melodií nabízí mnoho společností, či firem na internetu, v televizi nebo v podstatě všude kde se dá. Většinou jde ale jen o rýžování peněz, protože tyto služby jsou neskutečně drahé. Zaplatit za nějakou melodii nebo obrázek třeba  30 Kč nebo 70 Kč je určitě docela dost a nevyplatí se to. Tento druh stahování melodií je již dávno za námi.

V dnešní době už to ani nemá cenu, protože jednoduše připojíte mobil k počítači a následně si stáhnete z internetu melodii nebo obrázek, který si sami vyberete a nemusíte platit zbytečně velké sumy.

Navíc do mobilů, které to zvládají, a to jsou dnes v podstatě již všechny, si můžete jako vyzvánění stáhnout svoje vlastní mp3 písničky, které máte v počítači.

Komentáře jsou uzavřeny.

Podívejte se na nové DOTOVANÉ TELEFONY O2 !!